Obszar V
Pozalekcyjne zajęcia sportowe
Wyjazd na basen i lodowisko.

Ferie na sportowo – Już w pierwszym dniu zimowego odpoczynku dzieci i młodzież z naszej placówki miały możliwość wyjazdu na lodowisko i na basen. Tu dzięki szerokiej gamie oferowanych atrakcji nie sposób było się nudzić. Ci młodsi nie umiejący jeszcze pływać korzystali m.in. z jacuzzi oraz mniejszego basenu przeznaczonego specjalnie dla początkujących. Ci potrafiący już pływać w pięknym stylu raz za razem pokonywali długości większej pływalni. Pozostali spędzali czas na tafli kleszczowskiego lodowiska.

Turniej tenisa stołowego.

Ferie na sportowo – W drugim dniu zimowego odpoczynku w Zespole Szkół w Chociwiu Rodzice i ich dzieci oraz pracownicy szkoły spotkali się aby rozegrać turniej tenisa stołowego. Rywalizacja przebiegała niezwykle interesująco i obfitowała w niezwykłe zwroty akcji. Ostatecznie miejsca na podium podzielili pomiędzy siebie uczniowie i nauczyciele. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Przygotowania i udział w turnieju Coca – cola Cup.

Największą popularnością, wśród gimnazjalistów zespołu Szkół w Chociwiu, cieszy się piłka nożna. W ramach dodatkowych zajęć nauczyciele stwarzają im możliwość rozwijania doskonalenia się w tej dyscyplinie sportowej. Innym celem przyświecającym tym zajęciom były przygotowania do turnieju Coca – cola Cup. Podsumowaniem był sprawdzian posiadanych umiejętności w samych rozgrywkach w fazie eliminacyjnej.


Serdecznie zapraszamy do galerii „Ćwiczyć każdy może”